Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Pınar Altuğ ve Beste Bereketten Hayat Sendeye Önemli Destek...

Pınar Altuğ ve Beste Bereketten Hayat Sendeye Önemli Destek...

Pınar Altuğ ve Beste Bereketten Hayat Sendeye Önemli Destek...

Devlet koruması altında yetişen çocukların sevgi dolu ailelerde eşit ve güçlü bir şekilde yaşamasını hedefleyen Hayat Sende Derneği, bu anneler gününde kalbinde annelik sevgisini taşıyan tüm kadınların anneler gününü duygusal bir reklam filmiyle kutlarken; koruyucu annelik ve evlat edinme konularına da dikkat çekiyor.

Reklam filminde, anneliğin doğurmaktan daha ötesi olduğu mesajı, Pınar Altuğ ve Beste Bereket'in seslendirmesiyle hayat buluyor. Koruma altındaki çocukların hayatlarına köklü ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan Hayat Sende Derneği Başkanı Mustafa Dikyar yaptığı açıklamada, "Bugün Türkiye'de yaklaşık 18 bin çocuk devlet koruması altında ve bu çocuklardan yalnızca 5 bini koruyucu aile şefkati ve sevgisiyle büyüyebiliyor.

Biz Hayat Sende Derneği olarak, koruyucu annelik ve evlat edinme kavramlarını daha çok kişiyle tanıştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Çocukların sevgi dolu güven ortamında ve eşit koşullarda büyüyebilmesini amaçlayan Hayat Sende Derneği Başkanı Dikyar sözlerini, anneler gününe özel yayınladığımız reklam filmimizle, koruyucu annelik ve evlat edinme kavramlarına bir kez daha dikkat çekip farkındalık yaratmayı amaçladık…

Anneler günü vesilesiyle, toplumların gelişmesinin en büyük destekçisi tüm anne ve anne adaylarının anneler gününü sevgiyle kutluyoruz" dedi.

https://www.haberler.com/pinar-altug-ve-beste-bereket-ten-hayat-sende-ye-10841563-haberi/ 

İçeriği Paylaş:

Yazar Hayat Sende

Hayat  Sende
Devlet koruması altındaki çocuk ve gençlerin hayata eşit, güçlü ve ayrımcılığa uğramadan atıldığı bir dünya için Hayat Sende...

İlginizi Çekebilir: