Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Hayat Sende Koşucuları Kurtuluş Parkında Buluşuyor

Hayat Sende Koşucuları Kurtuluş Parkında Buluşuyor

Hayat Sende Koşucuları Kurtuluş Parkında Buluşuyor

Biyolojik ebeveynlerinden uzak, koruma altında yetişen çocuk ve gençlerin yaşamlarına yenilikçi çözümler getirmek için çalışan Hayat Sende Derneği, İstanbul Maratonu vesilesiyle yaratılan bağış kampanyaları ile; Geleceğe Koşanlar: burs, kamp ve mentorluk projesi için kaynak yaratıyor.

11 Kasım'da gerçekleşecek İstanbul Maratonu öncesi Hayat Sende koşucuları ve ilk yılında projeye dahil olan mentileri; 4 Kasım Pazar günü saat: 16.00'da bir araya gelerek antrenman yapacak ve Kurtuluş Parkı'nı renklendirecekler!

Siz de Hayat Sende Derneği ile adımlarınızı atmak için, https://bit.ly/2ysOsxl adresinden kampanyanızı oluşturabilir ve whatsapp, sosyal medya hesaplarınızdan kampanyanızın duyurularını yapmaya başlayabilirsiniz.

Kişisel hedeflerimizi belirleyelim ve herkesi bu umuda ortak edelim! Geçtiğimiz yıl maraton bağışları sayesinde tam 47 gencin Geleceğe Koşanlar: Burs, Kamp ve Mentorluk programından faydalanmasını sağladık.  Bu yıl ki hedefimiz zoru başarmak ve 250.000 TL toparlayarak koruma altında yetişen daha fazla çocuk ve gence ulaşabilmek, onların yaşamlarına değer katmak.

İçeriği Paylaş:

Yazar Hayat Sende

Hayat  Sende
Devlet koruması altındaki çocuk ve gençlerin hayata eşit, güçlü ve ayrımcılığa uğramadan atıldığı bir dünya için Hayat Sende...

İlginizi Çekebilir: