Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Geleceğe Koşanlar Uzman Havuzu Gönüllülerini Arıyor!

Geleceğe Koşanlar Uzman Havuzu Gönüllülerini Arıyor!

Geleceğe Koşanlar Uzman Havuzu Gönüllülerini Arıyor!

Hayat Sende Derneği'nin Geleceğe Koşanlar Projesi kapsamında; uzman havuzu oluşturarak mentor ve menti eşleşmeleri paralelinde oluşturulan ve devam eden öğrenme ilişkilerine ek olarak, mentilerin bu ilişki süresince ihtiyaç ve hedefleri dahilinde farklı kaynaklara ulaşarak, farklı konularda bilgi, network ve deneyimlere ulaşabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Geleceğe Koşanlar Projesi kapsamında uzman  havuzundaki kişiler gönüllü yer almak isteyen kişilerden oluşacaktır. Havuzda bulunan kişiler ihtiyaç duyulduğunda bilgi ve görüş için talepte bulunan mentilerle, belirli konularda bilgi, deneyim ve uzmanlığını (uzmanlık alanı konusunda bir kısıtlama bulunmamaktadır) belli bir format dahilinde telefon/ e-mail, Skype ya da yüz yüze paylaşabileceklerdir.

Sizlerden ricamız öncelikle ekte bulunan linki doldurarak uzman havuzumuza sizlerin dahil olmanızdır. Ayrıca havuzumuzu genişletmek adına çevrenizde bu konuda yararı olacağını düşündüğünüz kişiler ile formu paylaşarak uzman havuzu yaygınlaştırılmasında da bizlere destek olmanızdır.

Uzman havuzu başvuru formu: https://bit.ly/2L7xKaC

İçeriği Paylaş:

Yazar Hayat Sende

Hayat  Sende
Devlet koruması altındaki çocuk ve gençlerin hayata eşit, güçlü ve ayrımcılığa uğramadan atıldığı bir dünya için Hayat Sende...

İlginizi Çekebilir: