Lütfen web tarayıcınızın Javascript desteğini aktif ediniz!

Bursiyerlerimizden Mektup Var!

Bursiyerlerimizden Mektup Var!

Bursiyerlerimizden Mektup Var!

HAYAT SENDE DERNEĞİ BAĞIŞÇILARINA;

Yaşadığımız dünyada ve içinde bulunduğumuz zamanda birçok insan var ki duyguları körelmiş, yardımlaşmayı unutmuş. Dünya da çok fazla kötülük olmasına rağmen iyi kalabildiğiniz, ben ve benim gibi arkadaşlarıma yardım ettiğiniz için çok teşekkür etmek istiyorum.Sizlerle hiç tanışma fırsatım olmadı fakat yaptığınız yardım ile sizler benim hayatıma dokunmuş oldunuz. Hiç tanımadığınız insanların hayatına dokunmuş oldunuz.

Ben Bilgisayar Öğretmenliği  3. Sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda 2. sınıf Veterinerlik öğrencisiyim. İstanbul da okuyorum, Hayat Sende Derneği'ni önceden çok duymuştum fakat sürecin nasıl olduğunu bilmiyordum. Başvuru yapınca ve kabul edilince inanılmaz bir şekilde mutlu oldum. Hayat sende ve siz bağışçılara bir kez daha teşekkür ediyorum.

Derneğin bizlere sunduğu maddi destek evet çok önemli bizler için, ama daha önemli olan bir şey var ki o da bizlere örnek olması diye düşünüyorum. Bizlere yapılan yardımlar sayesinde aslında bizlerin de empati duygusu, yardımlaşma duygusu ve gerçekten içten bir şekilde teşekkür edebilme duygusunu geliştirdiği düşünüyorum. Aslında bence Hayat Sende ve bu gibi derneklerin ileriki zamanların bağışçılarını farketmeden de olsa yetiştirdiğini düşünüyorum. Toplumumuzda en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyde bu zaten.

Her şey için teşekkür ederiz.

Saygılar ve Sevgiler,

İçeriği Paylaş:

Yazar Hayat Sende

Hayat  Sende
Devlet koruması altındaki çocuk ve gençlerin hayata eşit, güçlü ve ayrımcılığa uğramadan atıldığı bir dünya için Hayat Sende...

İlginizi Çekebilir: